هدف از اجرای پروژه ها رضایتمندی شهروندان است

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: هدف از اجرای پروژه ها رضایتمندی شهروندان است.

مهندس اسماعیل صالحی در حاشیه بازدید شهردار شیراز از عملیات بتن ریزی پل شماره 2 تقاطع غیرهمسطح شهید رودکی، با اشاره به تأثیر مثبت تکمیل این تقاطع غیرهمسطح ابراز امیدواری کرد که عملیات اجرایی پل شماره دو و تا حد زیادی پل شماره سه تا یکماه آینده پایان پذیرد.
وی با بیان اینکه بهره برداری این تقاطع غیرهمسطح، بزرگراه مهدیه و تقاطع سه سطحی مهدیه-امیرکبیر تاثیر بسزایی در کاهش ترافیک بلوار امیرکبیر خواهد داشت گفت: این تاثیر مثبت قطعا رضایتمندی شهروندان را به دنبال دارد.
معاون شهردار شیراز ضمن قدردانی از صبر و شکیبایی شهروندان در زمان اجرای پروژه ها افزود: با برنامه ریزی ویژه سرعت اجرای پروژه افزایش یافته و لحظه به لحظه توسط ناظرین کنترل می شود.
وی احداث کمربندی جدید در جهت حذف ترافیک عبوری و تردد خودروهای سنگین از معابر شهری و کمربندی فعلی شیراز را خواستار شد و افزود: پل های شهری نباید زیر چرخ خودروهای سنگین قرار گیرد.
مهندس صالحی با اشاره به هزینه های گزاف اجرا و تعمیر و نگهداری پل ها افزود: با این وجود، پیش بینی های فنی اجرای پروژه ها برای تردد خودروهای مختلف و عایق صوت و دید، با دستور شهردار شیراز در نظر گرفته می شود که در این زمینه نیز رضایتمندی شهروندان را دنبال می کنیم.
او ادامه داد: بزرگراه در حال ساخت کمربندی شمال شرق شیراز در کاهش تردد خودروهای سنگین از محدوده های شهری موثر خواهد بود که بهره برداری از آن با پیگیری متولیان امر قابل دسترسی است.
گفتنی است در این بازدید دکتر موسوی رئیس شورای اسلامی شهر شیراز و خانم دکتر دودمان عضو شورای اسلامی شهر شیراز حضور داشتند.۱۳۹۸/۰۸/۰۶
منبع : معاونت فنی و عمرانی
تعداد بازدیدها : ۱۱۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تماس با ما :
 
      تلفن : 071-32338878,32351544
پست الکترونیک : omrani@shiraz.ir
آدرس : شیراز - ﺍﻧﺘﻬﺎﻱ ﺧﻴﺎﺑﺎﻥ ﺭﻭﺩﻛﻲ
 
  
بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت فنی و عمرانی شهرداری شیراز