معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز:

هیچ پروژه عمرانی در شیراز متوقف نمی‌شود

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز تاکید کرد که روند اجرای هیچ یک از پروژه‌های عمرانی در این کلانشهر متوقف نخواهد شد.

مهندس اسماعیل صالحی در گفت‌وگو با ایسنا، تصریح کرد: احتمال دارد روند اجرای برخی از پروژه‌های عمرانی شهرداری در شیراز دچار کندی شود اما عملیات اجرایی هیچ یک از پروژه‌ها به شکل کامل متوقف نخواهد شد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز خاطرنشان کرد که وارد شدن خسارت به بخش مهمی از زیرساخت‌های شهری طی ناآرامی‌های اخیر، بر روند اجرای پروژه‌ها تاثیرگذار است اما هیچ پروژه‌ای تعطیل و متوقف نخواهد شد.
صالحی همچنین خاطرنشان کرد که در جریان ناآرامی‌های ابتدای هفته گذشته در شیراز پروژه‌های عمرانی در حال احداث نظیر تقاطع غیرهمسطح باهنر کمربندی، زیرگذر گلستان، چپگرد صدرا به شیراز و شهید رودکی دچار آسیب شده است.
او به حجم ریالی خسارت‌های وارد اشاره‌ای نکرد و ادامه داد: با حضور شهردار محترم شیراز طی روزهای اخیر بازدیدهای متعددی از پروژه‌ها انجام شده و این بازدیدها تداوم دارد و تلاش می‌شود تا طبق زمانبندی وارد چرخه خدمات رسانی شوند.
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز خاطرنشان کرد: پیش از حوادث اخیر به شهروندان شیرازی وعده داده بودیم که تا پایان امسال پنج پروژه عمرانی را آماده بهره‌برداری خواهیم کرد و تحقق این وعده همچنان یکی از اولویت‌های مهم شهرداری شیراز محسوب می‌شود.
به گزارش ایسنا، طی روزهای ابتدایی هفته گذشته، اعتراض به گرانی بنزین در شیراز به اغتشاش کشیده شد و اغتشاشگران بخش‌های از زیرساخت‌های شهری در حوزه‌های مختلف خصوصا بخش حمل و نقل و ترافیک و شهر هوشمند را تخریب کردند.
 ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
منبع : معاونت فنی و عمرانی
تعداد بازدیدها : ۷۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
sss

تماس با ما :
 
      تلفن : 071-32338878,32351544
پست الکترونیک : omrani@shiraz.ir
آدرس : شیراز - ﺍﻧﺘﻬﺎﻱ ﺧﻴﺎﺑﺎﻥ ﺭﻭﺩﻛﻲ
 
  
بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت فنی و عمرانی شهرداری شیراز