بازدید فرماندار شهرستان شیراز از حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری شیراز؛

نقشِ هماهنگی بین دستگاهی در سرعت بخشی به پروژه ها/احداث تقاطع جام جم در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد/بیش از ۲میلیون مترمربع از معابر شیراز طی ۴ماه آینده آسفالت می شود

معاون عمرانی شهردار شیراز در حاشیه بازدید فرماندار شهرستان شیراز از حوزه ی عمرانی شهرداری شیراز با اشاره به اجرای پروژه های بزرگ شهرداری گفت: در جابجایی تاسیسات شهری مورد مسیر پروژه ها نیازمند همکاری بیش از پیش دستگاه های خدمات رسان هستیم


معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز به پروژه ی بزرگراه شهید سپهبد سلیمانی اشاره کرد و افزود: این بزرگراه به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های شهری کشور که تکمیل کننده ی رینگ شمالی کلانشهر شیراز است نقش بسزایی در هدایت ترافیک دارد.
وی تکمیل این مسیرِ ۹کیلومتری که از منطقه کوهسار مهدی عبور می کند را به عنوان یک پروژه ی تاثیرگذار در مدیریت بحران و پدافند غیرعامل توصیف و تصریح کرد: احداث تقاطع جام جم به عنوان یک الزام در تکمیل بزرگراه شهید سلیمانی در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد و نیازمند آزادسازی مسیر است.
مهندس صالحی از بهره برداری تعدادی از پروژه های بزرگ شهرداری به تناوب تا مهر ۹۹ خبر داد و افزود: عملیات گسترده ی روکش آسفالت معابر نیز طی یک بازه ی زمانی ۱۲۰روزه با توجه به فصل مناسب انجامِ کار، آغاز می شود.
او ادامه داد: در قالب این طرح بیش از 2 میلیون مترمربع از معابر شیراز طی 4ماه آینده آسفالت می شود.
مهندس امیری فرماندار شهرستان شیراز نیز با بیان اینکه شاهد فعالیت شبانه روزی در بخش های مختلف شهرداری شیراز هستیم، این تلاش ها که مورد اذعان اغلب صاحبنظران است را در خور تقدیر و تشکر دانست.
وی با اشاره به پروژه بزرگراه شهید سلیمانی، بر رفع موانع اجرایی با توجه به انتخاب نام زیبنده ی آن، گفت: آثار اجرای پروژه های بزرگ شهرداری رفاه و آسایش تمام شهروندان است.
 ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
منبع : معاونت فنی و عمرانی
تعداد بازدیدها : ۹۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
sss

تماس با ما :
 
      تلفن : 071-32338878,32351544
پست الکترونیک : omrani@shiraz.ir
آدرس : شیراز - ﺍﻧﺘﻬﺎﻱ ﺧﻴﺎﺑﺎﻥ ﺭﻭﺩﻛﻲ
 
  
بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت فنی و عمرانی شهرداری شیراز