نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز:

رویکرد انسان محوری شهرداری شیراز بسیار ارزشمند است

نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های تقاطع استاد بهمن بیگی، بزرگراه مهندسین و تقاطع شهید رودکی گفت: رویکرد شهرداری شیراز در سالهای اخیر به نوعی انسان محوری بوده که بسیار رویکرد ارزشمندی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، آیت الله لطف الله دژکام ادامه داد: لحاظ کردن انسان‌محوری در پروژه‌ها، به معنای توسعه بر اساس نیاز انسان و ساخت و ساز همراه با گشایش روحی و معنوی انسان‌ها و بسیار ارزشمند است.
وی با بیان اینکه سه پروژه شهری در شیراز افتتاح شد که کار بزرگی بود و امیدوارم هرچه که مایه رفاه، آسایش و خوشحالی مردم باشد به انجام برسد، ادامه داد: ساخت و ساز با گشایش در روحیه و معنویت حاصل انسان محوری است که باید به عنوان یک هدف‌گذاری و جهت گیری ارزشمند همه مدیران دیگر نیز آن را دنبال کنند.
امام جمعه شیراز اضافه کرد: اگر امروز با آسیب های اجتماعی و معضلاتی روبه رو هستیم ناشی از توجه نکردن به جایگاه انسان است و توسعه صرف در مسیر مسائل عمرانی گره از مشکلات ما باز نخواهد کرد.
وی اظهار داشت: باید آسیب‌های اجتماعی در شهر گردشگرپذیر شیراز با تلاش همه نهادها کاهش یابد.
آیت‌الله دژکام، نگاه معاونت فرهنگی شهرداری را نگاهی خوب دانست که منجر به کاهش آسیب‌های اجتماعی خواهد شد و تاکید کرد: باید حیثیت شیراز را آنقدر بالا ببریم که سربلند باشد و آنوقت به همگان بگوییم؛ به شیراز آی و فیض روح قدسی بجوی از مردم صاحب کمالش.۱۳۹۹/۰۴/۰۹
منبع : معاونت فنی و عمرانی
تعداد بازدیدها : ۱۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
sss

تماس با ما :
 
      تلفن : 071-32338878,32351544
پست الکترونیک : omrani@shiraz.ir
آدرس : شیراز - ﺍﻧﺘﻬﺎﻱ ﺧﻴﺎﺑﺎﻥ ﺭﻭﺩﻛﻲ
 
  
بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت فنی و عمرانی شهرداری شیراز