شهردار شیراز اعلام کرد

آسفالت و بهسازی کوچه های مهدی آباد (کتس‌بس) بلافاصله پس از اجرای شبکه فاضلاب

شهردار شیراز در بازدید از عملیات آسفالت معابر و کوچه های شهرک مهدی‌آباد (کتس بس) اعلام کرد: بنا شده شرکت آب و فاضلاب تا پایان سال ۱۴۰۰ کل شبکه فاضلاب این شهرک را اجرا و پس از آن نیز شهرداری اقدام به جدول گذاری، زیرسازی، آسفالت و بهسازی معابر مهدی آباد می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، حیدر اسکندرپور ادامه داد:  طی سالهای گذشته در شهرک مهدی آباد به علت اجرا نشدن شبکه فاضلاب، شهرداری نیز امکان انجام اقدامات عمرانی همچون زیرسازی، جدول گذاری و آسفالت معابر را نداشت. 
وی با اشاره به وضعیت نامناسب کوچه ها و معابر این شهرک و گلایه ساکنان آن افزود: در سال گذشته با هماهنگی شهرداری منطقه ۹ و  شرکت آبفا بنا شد که اجرای شبکه فاضلاب در دستور کار قرار گیرد و به گفته مدیرعامل این شرکت بودجه مناسبی برای اجرای شبکه فاضلاب شهرک مهدی آباد در سال ۱۴۰۰ اختصاص یافته است. 
شهردار شیراز اضافه کرد: هم اکنون در کوچه های مختلف شهرک مهدی آباد همچون ۴۹، ۵۱، ۵۳، ۵۷ و شبکه آب و فاضلاب توسط شرکت آبفا و جدول گذاری، زیرسازی و آسفالت معابر و کوچه ها توسط شهرداری منطقه ۹ انجام شده است. 
همچنین مهندس اسکندرپور شهردار شیراز در ابتدای وقت اداری از واحدهای مختلف شهرداری منطقه ۹ بازدید و نحوه خدمات رسانی به شهروندان و مراجعه‌کنندگان را بررسی کرد.۱۴۰۰/۰۴/۱۵
منبع : معاونت فنی و عمرانی
بازدید ها : ۱۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

      تلفن : 071-32338878,32351544
پست الکترونیک : omrani@shiraz.ir
آدرس : شیراز - ﺍﻧﺘﻬﺎﻱ ﺧﻴﺎﺑﺎﻥ ﺭﻭﺩﻛﻲ
 

بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت فنی و عمرانی شهرداری شیراز